WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ WYSZUKIWARKA MIESZKAŃ T: 22 881 34 80 PL EN

SPÓŁKA EBRO GROUP

Ebro Group sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółką, prężnie działającą na rynku nieruchomości, rynku deweloperskim oraz budowlanym.
Spółka powstała w 2015 roku. W jej skład wchodzi wykwalifikowana kadra z zakresu oceny ryzyka na rynku nieruchomości, obrotu nieruchomościami, projektanci, inspektorzy nadzoru budowlanego, profesjonalny dział sprzedaży, jak również wysoko wykwalifikowana kadra zarządcza.

Ebro Group sp. z o.o. zajmuje się kompleksowo przebiegiem procesu inwestycyjnego. Począwszy od wyszukania gruntu pod inwestycję, przez jego analizę, przygotowanie projektu, budowę oraz nadzór po komercjalizację wykonanych budynków.

Spółka ponadto zajmuje się działalnością deweloperską oraz sprzedażą nieruchomości na rynku wtórnym. Firma posiada również w swoich zasobach nieruchomości, które są przeznaczone na sprzedaż.
Dotychczasowa działalność spółki Ebro Group to m.in.:
- nadzór inwestorski nad budową kompleksu budynków zamieszkania zbiorowego z funkcją hotelową oraz wydzieloną częścią przeznaczoną do kultu religijnego w Leżajsku – całkowity nadzór nad dokumentacją projektowo – techniczną i administracyjną, nadzór nad prowadzonymi pracami budowlanymi, współpraca z wykonawcami obiektów oraz z władzami administracji lokalnej.
- współpraca z deweloperem przy ukończeniu realizacji osiedla mieszkaniowego Shiraz Park – etap III w Pogórzu koło Gdyni oraz pomoc w sprzedaży mieszkań.
- zakup od dewelopera pakietu mieszkań w inwestycji Willa Ułańska w Gdyni oraz ich dalsza sprzedaż zainteresowanym nabywcom na rynku wtórnym
.


Przedstawiciele spółki Ebro Group w chwili obecnej są również zaangażowani w wybudowanie oraz prowadzenie Centrum Rehabilitacyjnego w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy www.naszaklinika.com.pl

INWESTYCJE W SPRZEDAŻY

Shiraz Park

Pogórze k. Gdyni


więcej
Willa Ułańska


Gdynia Redłowo


więcej
Shiraz Trio
Warszawa, Bielany


więcej
Shiraz Park to wyjątkowe osiedle o doskonałej lokalizacji, gdzie architektura eleganckiej zabudowy willowej doskonale wkomponowuje się w naturalne piękno otaczającego ją ogrodu. Bliskość Estakady Kwiatkowskiego zapewnia szybki dojazd do obwodnicy trójmiejskiej, centrum Gdyni oraz nad morze.

Osiedle  tworzą  kameralne zespoły budynków z dziedzińcami wejściowymi wypełnionymi kwitnącymi kwiatami, krzewami i drzewami. Nobilitacji dodają eleganckie  rzeźby przedstawiające ptaki wodne.  Nietuzinkowa atrakcją są  również  stawy otoczone roślinami wodnymi.

Shiraz Park to osiedle zaprojektowane i zrealizowane na najwyższym poziomie estetycznym, technicznym i materiałowym, przez sprawdzonego i godnego zaufania dewelopera. Komfort i poczucie bezpieczeństwa zapewnia monitoring oraz kontrola dostępu do budynków, a dla wygody mieszkaców wjazd do  garażu zaprojektowano  bezpośrednio z ulicy, eliminując tym samym hałas samochodów i emisję spalin wewnątrz osiedla.
 
WIĘCEJ
Willa Ułańska położona jest pomiędzy  prestiżowymi, willowymi  dzielnicami  Gdyni: Redłowem i Orłowem, w na skraju  Parku Krajobrazowego Kępa Redłowska, zaledwie kilkanaście minut spaceru od  Molo w Orłowie. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego, klimat , wyjątkowe walory przyrodnicze, usytuowanie z dala od ulicznego zgiełku, to tylko wybrane z wielu atutów Inwestycji.

To bardzo  kameralna inwestycja,  składająca się z  16 eleganckich apartamentów, zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze. Swoim przyszłym mieszkańcom zapewni poczucie pełnego bezpieczeństwa i komfortu w najlepszym stylu,  dzięki wyjątkowej dbałości o detale oraz  przemyślanym  rozwiązaniom architektury i ergonometrii.

Zamysł architektoniczny Willi Ułańskiej opiera się na wykorzystaniu materiałów  wysokiej klasy i wkomponowaniu ich w  elegancką oraz stabilną ponadczasową bryłę budynku. Klatki schodowe i części wspólne zostały wykończone przy użyciu klasycznych, eleganckich materiałów takich jak granity indyjskie, szkło, stal nierdzewna,  okładziny drewniane, ozdobne tapety i nowoczesne oświetlenie.
 
WIĘCEJ
Shiraz Trio jest nowoczesną inwestycją mieszkaniową, na którą składa się kompleks 3 sześciopiętrowych budynków. Osiedle jest zlokalizowane na warszawskich Bielanach, przy ul. Josepha Conrada 3. Celem naszej firmy deweloperskiej było zaprojektowanie osiedla przyjaznego zarówno mieszkańcom, jak i przyrodzie oraz stworzenie miejsca będącego spełnieniem marzeń o własnym mieszkaniu. Projektując i budując nowe mieszkania, dużą wagę przywiązywaliśmy do takich czynników, jak: bezpieczeństwo, ekologia, komfort zamieszkiwania. Postawiliśmy na rozwiązania szlachetne i eleganckie. Zdecydowaliśmy się na architekturę wyrazistą i jednocześnie funkcjonalną. Nasza inwestycja mieszkaniowa jest perfekcyjnym połączeniem kunsztownej stylistyki z nowoczesną formą budynków. Nobilitacji osiedlu dodadzą artystyczne ozdoby, które zamontujemy przy wjeździe na teren osiedla. Wejście na zielony dziedziniec zostanie wyłożone kamienną okładziną. Wyjątkowość naszego projektu będą też podkreślać reprezentacyjne wejścia na klatki schodowe. Chcąc połączyć elementy ekologiczne z ponadczasową bryłą budynków, zdecydowaliśmy się na przeszklenia balkonów w kolorze zielonym.

 
WIĘCEJ
Inwestycja Numer Piętro Pokoje Cena Powierzchnia
Nie ma mieszkań spełniających kryteria
Ebro Group sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie inwestorstwa zastępczego. Pod pojęciem tym można rozumieć kompleksową opiekę nad przebiegiem każdej inwestycji, począwszy od analizy obecnej sytuacji na rynku, wyszukanie gruntu, jego dokładną analizę przed zakupem, po cały proces projektowo budowlany, na komercjalizacji kończąc. Spółka nie boi się wyzwań i bardzo chętnie podejmie się każdego, nawet najtrudniejszego zadania. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze, doskonałej znajomości rynku nieruchomości oraz wypracowanymi wieloletnimi kontaktami wśród prawników, architektów, deweloperów, banków, firm budowlanych oraz innych osób obecnych w sektorze budowlano – deweloperskim, jesteśmy w stanie zapewnić każdemu inwestorowi rzetelną i profesjonalną pomoc w zakresie kompleksowej obsługi każdego przedsięwzięcia.
 


Inwestycja
Kompleks budynków zamieszkania zbiorowego z funkcją hotelową oraz wydzieloną częścią przeznaczoną do kultu religijnego w Leżajsku.

więcej


Ebro Group sp. z o.o. prowadzi w chwili obecnej nadzór nad budową kompleksu budynków zamieszkania zbiorowego z funkcją hotelową oraz wydzieloną częścią przeznaczoną do kultu religijnego w Leżajsku. Spółka zajmuje się kompleksowym wykonaniem zadania inwestorskiego. Pomagała w nabyciu gruntów pod budowę, przygotowaniu dokumentacji projektowej, ustaleniu wielu szczegółów z administracją lokalną, pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę. Obecnie firma prowadzi nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac.

ZAKUP INWESTYCJI

Ebro Group Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakupu dogodnie położonych nieruchomości w atrakcyjnych miejscowościach.
Interesuje nas zakup pakietów lokali mieszkalnych, obiektów, jak i rozpoczętych inwestycji mieszkaniowych, turystycznych, komercyjnych oraz gruntów inwestycyjnych.
Aktualnie Ebro Group Sp. z o.o. skupia swoją działalność na poszukiwaniu gruntów pod budowę osiedli mieszkaniowych w Trójmieście i Warszawie. Jesteśmy zainteresowani działką z wydaną decyzją o warunkach zabudowy lub uchwalonym planem zagospodarowania przestrzennego.
W opisie proponowanej nieruchomości prosimy podać:
Siedziba firmy:
Ul. Drawska 14/1
02-202 Warszawa
Tel 22 886 97 44
e-mail biuro@ebrogroup.pl 

Serwis posprzedażowy
Tel 22 886 97 44
e-mail serwis@ebrogroup.pl
+48 697 407 377      sprzedaz@ebrogroup.pl

KRS 0000553678, XII Wydział Gospodarczy dla m. st. Warszawy NIP 7010478534, REGON 361301489

Napisz do nas